Ventura-toto sme My

Ako sa to všetko začalo.

Pamätám sa ako by to bolo len včera, keď náš šéf, počas jedného obyčajného rozhovoru v januári  2010 poznamenal, že priestor pod našou kanceláriou je nevyužitý a zišlo by sa niečo vymyslieť. Len tak sme skončili u “take away” kávy, zopár dezertoch a miest na sedenie a bolo by super.

Takže,  prešlo šesť mesiacov  a píšem tieto riadky na www.venturacaffe.sk a keby som to nevidela na vlastné oči a nezažila na vlastnej koži, asi ozaj neuverím. Je za tým totiž to neskutočne veľa práce,úsilia, nervov, sklamania, naháňania sa za každou maličkosťou, málo spánku a opäť veľa nervov a…….

Nie, máte pravdu, neporiešili sme priestor pod našou kanceláriou, ale prenajali sme priestor hneď vedľa a ten je niekoľkokrát väčší. Nie, nie je tam len zopár miest na sedenie. Je tam interiér a terasa, kde sa zmestí 70 ľudí . Nie, nemáme len kávu “take away” ale máme kuchyňu s konvektomatom a obrovským digestorom, sklad na tovar, ovocie, zeleninu, dva barové pulty s kávovarom, ktorý robí vynikajúcu kávu, máme super šéfkuchára a jeho pomocníka, dve šikovné čašníčky a zodpovednú vedúcu s manažérkou. Každý má svoje miesto. Hlavne však, máme chuť spríjemniť vám  chvíle. Dovoľte nám to prosím a navštívte nás.

A toto je Ventura, reštaurácia s kaviarňou:

Ing. Ladislav Házik -  konateľ – spolumajiteľ

Ing. Attila Nagy – spolumajiteľ

Štefan Mlynár – prevádzkar, šéfkuchár

Ventura cafe & restaurant

Kontakt a rezervácia
Svätoplukova č. 24
979  01 Rimavská Sobota
Tel.: 047/ 54 24 129
Email: ventura@patrolguard.sk