ERB

Pivo ERB vracia pivu všetko, čo mu zobrala globalizácia a história. Toto špičkové pivo z prírodných ingrediencií spracovaných najnovšou technológiou má dožičaný čas, ktorý potrebuje na dozrievanie. Je faktom, že oživuje umenie súladu piva s jedlom, ktoré vytvára gurmánsky zážitok.  Pivo ERB pozdvihuje povedomie o pive u všetkých Slovákov.  Pivovar ERB je rodinná spoločnosť, ktorá má s pivovarníctvom bohaté skúsenosti. Na Slovensku je to jediný malý pivovar, ktorý nie je len reštauračný, ale aj produkčný a dodáva pivo do špičkových zariadení. Konkurencieschopní budeme len vtedy, ak budeme mať špičkovú gastronómiu, skvelý servis a vyberané nápoje. Práve preto sme sa rozhodli doplniť našu ponuku o kvalitné slovenské pivo, ktoré sa vyznačuje aj tým, že každé pivo má svoj pohár, kvôli vzhľadu a chuti a  osvedčilo sa to aj  ako lákadlo, ktoré vytvára dopyt :-) .

Naša ponuka od ERB-u pre Vás:

1. ERB LIMITED EDITION

Séria pivných druhov, ktoré majú vo svete dlhú, niekedy až storočnú tradíciu, no na Slovensku sú takmer neznáme. Aktuálne máme tieto špeciály.

ERB DUBBELL.E. 16,5%

ERB DUBBELL.E. 16,5% je inšpirovaný trapistickými pivami, ktoré sa varia len v ôsmich kláštoroch na svete. Varia ich mnísi podľa utajovaných receptúr a ich začiatky siahajú až do stredoveku.

ERB DUBBELL.E. 16,5% má vysokú, hustú a krémovú penu, jemnú orieškovú vôňu a nádhernú arómu karamelu a zrelých banánov. Podmanivú chuť vytvára harmónia lesného medu s arómou pražených lieskovcov a sušených hrozienok. Má príjemné hrejivé zakončenie – ako stvorené na chladné dni.

Cena: 0,33l / 6,25€

2. STÁLA PONUKA PIVOVARU ERB

Séria pivných druhov, ktoré má Pivovar ERB  stále v ponuke a určite ich nájdete aj v našom zariadení.

ERB Svetlý Ležiak 12%,10%

Svetlý ležiak plzenského typu. Rozhodli sme sa mu vrátiť pravú prírodnú chuť bez použitia akýchkoľvek povolených stabilizátorov a aditív. Čisto prírodný produkt, kde každá zložka sa vyznačuje vysokou kvalitou. Číry vzhľad, lákavá chmeľová aróma a príjemná chuť, ktorá zostáva na podnebí.

ERB svetlý ležiak 10% – 0,33l / 2,60€; ERB svetlý ležiak 12% – 0,33l / 2,70€

ERB Weizen 12%

Charakteristická chuť a aróma sa dosahuje vyváženou kombináciou pšeničného a jačmenného sladu a špeciálneho typu kvasníc dovážané z Nemecka. Obsahuje veľa bielkovín, minerálnych látok a všetky vitamíny skupiny B. Je prirodzene zakalené s neodfiltrovanými kvasinkami.

Cena: 0,33l / 2,85€

ERB Tmavý Špeciál 13%

Je výsledok dvojročnej práce nášho sládka. Vzniká kombináciou 4 druhov špeciálnych sladov dovážaných z nemeckého Bambergu. Charakterizuje ho plná, kávová aróma a hustá pena. Nefiltruje sa kvôli zachovaniu vitamínov v kvasniciach a jeho horkosť zjemňuje prirodzená,  ale nie príliš výrazný sladkosť.

Cena: 0,33l / 2,80€

Zdroj: http://www.pivovarerb.sk/pivovar-erb.html, 16.5. 2014